pásy G3 Alpinist + Universal 145 mm

stúpacie pásy pre akúkoľvek lokalitu a do všetkých snehových podmienok. Univerzálny G3 nylonový plyš, to je optimálny pomer medzi stúpavosťou, sklzom, hmotnosťou a odolnosťou. Nástupca modelu Alpinist.

Viac detailov

koniec 10/2021

175,00 € s DPH

-11,90 €

186,90 €  s DPH

  • variabilita nastavenia dĺžky v rozmedzí 16 cm
  • Predný klip pásov: nový typ predného konektora z nehrdzavejúcej ocele s polyuretánovou TPU špičkou, ktorá je ľahká, lepšie kĺže a zabraňuje vnikaniu snehu pod pás. Povrch TPU špičky tvoria šupiny, ktoré sú symetrické podľa pozdĺžnej osi.
  • Zadný klip pásov: nový nízko profilový zadný popruh pre uchytenie pásov umožňuje o 40% rýchlejšie a jednoduchšie nasadenie a vybratie pásov. Tvar klipu umožňuje ľahké nasadzovanie aj v rukaviciach. Bezpečne drží na pätke lyží.
  • Odnímateľný RipStrip: tento odnímateľný pozdĺžny RipStrip pás je umiestnený uprostred stúpacích pásov. Ak nepoužívate mriežku a pásy sa lepia k sebe, tento doplnok slúži k ľahšiemu odlepeniu pásov od seba. Priľnavosť pásov k lyži tým nie je nijako obmedzená. Pásy drží perfektne aj s RipStrip pásikom. Pokiaľ, ale pôjdete nejaký extra ťažký pochod, kde budete potrebovať, aby bol pás prilepený k lyži po celej ploche, či lepidlo pásov sa vám zanesie nejakými nečistotami, je možnosť tento pás odstrániť a prilepiť pásy k lyži celou plochou.
  • Trim tool: orezávací nôž s dvojitou čepeľou a ergonomickou rukoväťou, ktorá sa výborne drží. Vďaka tomuto orezávaciemu nožu ste schopní rýchlo, ľahko a presne upraviť vaše stúpacie pásy G3 presne podľa vašej lyže, tak aby na nej dokonale sedeli.
  • Premium Plush: patentovaný, ľahký a rýchly v sklze, pružný a super odolný nylonový plyš
  • All New Non-Toxic Adhesive: nové netoxické lepidlo s dlhou životnosťou
  • PFOA Free: stúpacie pásy G3 majú nepremokavú úpravu, ktorá presahuje bežné štandardy ochrany životného prostredia
  • Vyrobené v Kanade: G3 stúpacie pásy sú vyrábané v Kanade, priamo v sídle G3 vo Vancouveri, ktoré je len pár minút od pohoria North Shore. Pohorie North Shore poskytuje perfektné terény pre testovanie všetkých výrobkov firmy G3. Vďaka tomu sú výrobky G3 dokonale testované a odladené.

Veľkosti:


XS (150-166 cm), 248 g (1/2pár)
S (161-177 cm), 263 g (1/2pár)
M (172-188 cm), 279 g (1/2pár)
L (183-199 cm), 295 g (1/2pár)

Obsah balenia: 

pár stúpacích pásov, nová transportná sieťka, orezávací nôž, transportný obal

Napísať názor

pásy G3 Alpinist + Universal 145 mm

pásy G3 Alpinist + Universal 145 mm

stúpacie pásy pre akúkoľvek lokalitu a do všetkých snehových podmienok. Univerzálny G3 nylonový plyš, to je optimálny pomer medzi stúpavosťou, sklzom, hmotnosťou a odolnosťou. Nástupca modelu Alpinist.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (6)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop