tričká - dlhý rukáv Počet produktov v kategórii: 4

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
 • Rýchly náhľad
  31,50 € s DPH

  dámske tričko z Merino vlny. Konečne dobré a lacné merino zo Slovenska, tepelný komfort vlny dolpnený efektívnym odvádzaním potu, 70% merino vlna a 30% polypropylén, všetky outdoorové aktivity. Tričko Merino je odolné proti zápachu i pri dlhšom nosení. Merino má vynikajúce termoregulačné vlastnosti.

  31,50 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  39,50 € s DPH

  pánske tričko z Merino vlny. Konečne dobré a lacné merino tričko zo Slovenska, tepelný komfort vlny doplnený efektívnym odvádzaním potu, 70% merino vlna a 30% polypropylén, všetky outdoorové aktivity. Tričko Merino je odolné proti zápachu i pri dlhšom nosení. Merino má vynikajúce termoregulačné vlastnosti.

  39,50 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  69,00 € s DPH

  Merino za dobrú cenu! Tričko je vyrobené z kvalitného, podľa označenia výrobcu 300% Merina tradične z Nového Zélandu. Vysoká hrejivosť a odolnosť proti zápachu aj pri častom nosení bez prania. Tričko strednej gramáže, vhodné na aktívnejší pohyb či bežné nosenie.

  69,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  41,50 € s DPH

  pánske tričko z Merino vlny. Konečne dobré a lacné merino tričko zo Slovenska. Pánsky zipsový rolák. Tepelný komfort vlny doplnený efektívnym odvádzaním potu, 70% merino vlna a 30% polypropylén, všetky outdoorové aktivity. Tričko Merino je odolné proti zápachu i pri dlhšom nosení. Merino má vynikajúce termoregulačné vlastnosti.

  41,50 € s DPH
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop