Katalóg
Prebieha načítanie...
extrémne ľahká technická bunda z materiálu Gore-tex PACLITE Plus na aeróbne aktivity ako beh, skialpinizmus, cyklistika, rýchle alpské lezenie, alebo ako záložná bunda.
univerzálna horolezecká bunda už piatej generácie z 3 vrstvového Gore-tex PRO. Tilak Raptor je ideálna na alpinizmus, skialp, freeride, atď. Volnejší strih umožňuje použitie viacerých izolačných vrstiev vo veľmi chladnom počasí. Dlhodobo najpredávanejší model od Tilaku.
ľahká horolezecká bunda z 3 vrstvového materiálu Gore-tex PRO. Odolnejší variant klasického Stinger-u. Minimalistický strih z nízkou hmotnosťou a zároveň vysokou mechanickou odolnosťou.
Dámska nepremokavá bunda do každého počasia. Farba modrá. Rôzne veľkosti.
univerzálna outdoorová bunda z 3 vrstvového materiálu GORE-TEX. Výborný pomer medzi nízkou hmotnosťou a mechanickou odolnosťou. Bunda Tilak STORM má najširšie použitie.
dámsky model univerzálnej outdoorovej bundy z 3 vrstvového materiálu Gore-Tex. Výborný pomer medzi nízkou hmotnosťou a mechanickou odolnosťou. Dámska bunda Tilak STORM má najširšie použitie.
dámska verzia populárneho Raptora, nová generácia 3 vrstvovového Gore-tex PRO, ideálna na horolezectvo, alpinizmus, freeride...
nepremokavá a mimoriadne paropriepustná tréningová bunda navrhnutá špeciálne pre beh, cyklistiku či beh na lyžiach. Na tento model nie je možné použiť žiadny batoh.