Informácie

Nové produkty

Kompresné podkolienky / ponožky Počet produktov v kategórii: 5

Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek
 • Rýchly náhľad
  40,00 € s DPH

  kompresné podkolienky zvyšujú športový výkon a skracujú regeneráciu svalov po výkone. Sú anatomicky tvarované, využívajú odstupňovené kompresie a majú antimikrobiálnu úpravu Sanitized Silver s iontami striebra. Masírujú nohy, tlmia nárazy, ochraňujú achylovku, dobre odvádzajú vlhkosť a sú príjemné na nosenie. Odľahčený model vhodný na halové športy a...

  40,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  32,00 € s DPH

  kompresné podkolienky na zrýchlenie regenerácie svatstva a cestovanie. Sú anatomicky tvarované, využívajú odstupňovené kompresie a majú antimikrobiálnu úpravu Sanitized Silver s iontami striebra. Odporúčame aj na dlhé cestovanie, sedavé zamestnanie alebo dlhé státie bez pohybu ako prevenciu pred opuchmi nôh a trombóze.

  32,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  16,00 € s DPH

  športové ponožky nižšieho strihu (LOW-CUT). Vďaka ergonomickému tvaru ponožky skvele sedia a prinášajú športovcovi maximálne pohodlie pri akejkoľvek aktivite. Zosilnenie chodidlovej časti tlmí nárazy a zabezpečuje stabilitu chodidla v obuvi. Vypletaný vzor pneumatiky aktivuje chodidlo a vďaka drobným kanálikom lepšie odvádza vlhkosť a teplo. 

  16,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  16,00 € s DPH

  športové ponožky vyššieho strihu - nad členky (HIGH-CUT). Vďaka ergonomickému tvaru ponožky skvele sedia a prinášajú športovcovi maximálne pohodlie pri akejkoľvek aktivite. Zosilnenie chodidlovej časti tlmí nárazy a zabezpečuje stabilitu chodidla v obuvi. Vypletaný vzor pneumatiky aktivuje chodidlo a vďaka drobným kanálikom lepšie odvádza vlhkosť a teplo. 

  16,00 € s DPH
 • Rýchly náhľad
  40,00 € s DPH

  kompresné podkolienky s normovanou kompresiou tr. 2 určené pre športovcov, ktorí už majú problémy s křčovými žilami. Jemný vzor v chodidlovej časti spríjemňuje došľap a pomáha lepšej stabilite ponožky v obuvi. 

  40,00 € s DPH
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop