SteriPEN Adventurer OPTI

vodný purifikátor pre naháňačov gramov. O polovicu menší prístroj ako Classic, ale s rovnakou účinnosťou (48 sek. na 0,5 litra), 8.000 cyklov, vrátane batérií a neoprénového púzdra, hmotnosť 110 gramov.

Viac detailov

na objednávku

93,00 € s DPH

-6,60 €

99,60 €  s DPH

Detaily

 

SteriPEN® vodné purifikátory sú jednoduché na použitie. Stlačte tlačítko jedenkrát pre liter, alebo dvakrát pre pol litra a ponorte do vody, kým indikátor nesvieti na zeleno. Integrovaný teplotný senzor a mikroprocesor určujú dĺžku žiarenia. Senzory na tekutinu zabezpečia, aby sa časovač spustil až po vložení SteriPENu do vody a zaistia tak správnu dĺžku trvania. Po stlačení tlačítka je už všetko automatické. Porovnajte si to s testovacími pásikmi alebo zamotanými hadicami a nestabilnými fľašami pri použití čerpacích filtrov. Ak si pustíte vodovodný kohútik v zahraničnom hoteli, či už na pitie alebo umývanie zubov, najjednoduchšie je na použiť na to SteriPEN.

 

SteriPEN® vodné purifikátory boli testované niekoľkými laboratóriami v rôznych podmienkach. Boli to laboratóriá v USA a Kanade (University of Arizona, University of Maine, University of Oregon, The School of Occupational and Public Health na Ryerson University v Kanade). Vo všetkých prípadoch SteriPEN vodné purifikátory presiahli smernice dané Agentúrou na ochranu životného prostredia v USA (United States Environmental Protection Agency).

 

SteriPEN® vodné purifikátory sú rýchle. Dokážu eliminovať vírusy, baktérie a prvoky v 0,5 l za 48 sekúnd. Porovnajte si to s chemikáliami ako chlór, ktorému to trvá až 4 hodiny alebo jód, ktorý nedokáže niektoré prvoky zničiť vôbec. Rýchlosť SteriPENu znamená, že môžete hneď piť.

 

SteriPEN® vodné purifikátory sú ľahké. SteriPEN Classic váži menej ako 225g spolu s batériami a Adventurer/Traveler family váži menej ako 110g. Porovnajte si to s čerpacími filtrami, ktoré vážia 0,5 kg alebo viac. Vďaka nízkej hmotnosti je Steripen ľahké zbaliť a niesť či už v kabelke alebo vo vaku na expedíciu.

  • hmotnosť: 103 g (vrátane batérií)
  • rozmery: 15 x 3 x 2 cm
  • batérie: 2 x CR123 (súčasť balenia), výdrž batérií 100 cyklov (0,5L vody)
  • životnosť lampy: 8 tisíc cykov (1L vody)
  • minimálny priemer hrdla fľaše: 35 mm

 

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

SteriPEN Adventurer OPTI

SteriPEN Adventurer OPTI

vodný purifikátor pre naháňačov gramov. O polovicu menší prístroj ako Classic, ale s rovnakou účinnosťou (48 sek. na 0,5 litra), 8.000 cyklov, vrátane batérií a neoprénového púzdra, hmotnosť 110 gramov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (7)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop